wybierz język :

kopalnia ....
kopalnia nocą ....
kopalnia - wydobycie bloków ....
produkcja - ciecie bloków ....
produkcja - ciecie płyt ....
produkcja - polerowanie płyt ....
składowanie płyt ....
biuro ....
biuro ....

Hurtownia kamienia naturalnego - Marmara

Wybór materiałów, z których stworzone zostanie Twoje wnętrze nie należy do prostych. Musisz zadbać nie tylko o jego atrakcyjny wygląd, ale także o trwałość i dopasowanie użytych w nim materiałów i sprzętów. Dlatego nasza hurtownia kamienia przedstawia uniwersalne rozwiązanie, jakimi są trawertyn i marmur.
Odkryj wszystkie zalety kamienia naturalnego
Stosowanie kamienia naturalnego jest powszechne w architekturze wnętrz już od wieków. Naturalna elegancja i uniwersalność tych materiałów powoduje, że mimo upływu czasu nie tracą one na popularności. Dzieje się tak ze względu na kilka charakterystycznych cech, między innymi:

  • niepowtarzalny naturalny wygląd,
  • dobre przewodnictwo ciepła – sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym,
  • bogactwo barw zależnych od pochodzenia kamienia, tworzących je składników mineralnych oraz występujących w skałach różnego rodzaju naturalnych wtrąceń,
  • dwszechstronne zastosowanie – duża ilość gotowych wyrobów.

Prezentujemy płytki, mozaiki, dekory oraz inne gotowe produkty wykonane z różnych naturalnych kamieni. Zastosowanie tych materiałów stanowi od lat sprawdzone rozwiązanie w eleganckich i klasycznych wnętrzach. Możesz wybrać swój ulubiony spośród dostępnych w hurtowni rodzajów kamienia w różnorodnych wersjach wykończenia powierzchni (polerowane, szlifowane, szczotkowane, płomieniowane itp.)